Prosinec
 16
Ne 
 Výroční valná hromada sboru Horní Újezd od 14h v pohostinství
 15
So 
 Výroční valná hromada sboru Morašice od 15h
 Výroční valná hromada sboru Pěčíkov od 16h v KD
 Výroční valná hromada sboru Pustá Kamenice od 17h v KD
 Výroční valná hromada sboru Příluka od 17,30h
 Výroční valná hromada sboru Bohdalov od 18h ve škole
 Výroční valná hromada sboru Újezdec od 18h
 Výroční valná hromada sboru Nová Ves u Jarošova od 19h na OÚ
 Výroční valná hromada sboru Opatovec od 17h v KD
 Výroční valná hromada sboru Chrastavec od 17h v hospodě
 8
So 
 Výroční valná hromada sboru Městečko Trnávka od 17h v KD
 Výroční valná hromada sboru Desná v Koruně od 18h
 Výroční valná hromada sboru Rozstání od 18h v pohostinství
 Výroční valná hromada sboru Tržek od 18h
 Výroční valná hromada sboru Jarošov od 18h na OÚ
 Výroční valná hromada sboru Březiny od 19h v KD
 školení - dotace - v Březinách u Poličky od 9h
 7
Pá 
 Výroční valná hromada sboru Poříčí od 18,30 v KD
 1
So 
 Výroční valná hromada sboru Budislav od18h v Krčmě
 jednání OORP od 9h na HZS
Listopad
 30
Pá 
 Výroční valná hromada sboru Strakov od 17h
 24
So 
 VVH SDH Čistá
 Jednání OORR od 8,30 ve Fabrice Svitavy
 Seminář Velitel 2018 od 9h ve Fabrice Svitavy
 17
So 
 vyhlášení vítězů OLS v KD v Poříčí od 18h
 Slavnostní předání nového hasičského praporu v KD Osík od 15h
 10
So 
 Setkání zasloužilých hasičů Pak v Ostřetíně (Pce)
 7
St 
 jednání OORM od 16h na OSH
 3
So 
 Shromáždění delegátů sborů od 10h v Pohledech
Říjen
 31
St 
 Jednání VV od 15,30 na HZS
 27
So 
 memoriál V.I.Lenina Široký Důl
 lampionový průvod v Chornicích
 21
Ne 
 kvalifikační soutěž CTIF v Litomyšli
 20
So 
 ZPV v Janově
 kvalifikace CTIF v Litomyšli
 18
Čt 
 Rozloučení s Břetislavem Eliášem ve Vysokém Mýtě od 11h
 13
So 
 Superpohár hejtmana Pak ve Vysokém Mýtě
 6
So 
 MČR v TFA dobrovolných hasičů v Domažlicích
 3
St 
 mimořádné jednání VV v 15,30 v kanceláři OSH
Září
 29
So 
 krajská liga dorostu a okresní liga MH Mladějov
 Svatováclavské oslavy na Hartinkově
 22
So 
 MČR v disciplínách CTIF Dvůr Králové nad Labem
 okresní liga Květná
 Memoriál Josefa Hubáčka od 10h - Sušice
 O pohár starosty obce Opatov
 krajský kvalifikační závod TFA Bystřec
 19
St 
 Školení vedoucích mládeže od 16h na HZS
 17
Po 
 Jednání OORR od 16,15h v kanceláři OSH
 15
So 
 okresní liga Perálec
 10
Po 
 Jednání OOROO od 16h v kanceláři OSH
 8
So 
 okresní liga MH Sádek
 Memoriál Vl. Tauera - Čistá od 8h
 Sraz osmičkářů v Chornicích
 5
St 
 jednání VV od 15,30 h na HZS
 1
So 
 Okresní­ liga MH Kamenec a Kamenecká šedesátka
 dětská soutěž Vranová Lhota
 O pohár starosty obce Vendolí
Srpen
 29
St 
 Jednání OORM od 16,30h na OSH
 26
Ne 
 MČR v PS v Liberci
 krajská liga dorostu v Lanšperku (ÚO)
 25
So 
 MČR v PS v Liberci
 Hasičská pouť Bystré od 10h
 24
Pá 
 MČR v PS v Liberci
 18
So 
 okresní liga Desná
 O pohár starosty obce Březina
 12
Ne 
 okresní liga Kamenec
 memoriál V.Jachana v M.Trnávce
 11
So 
 Večerní stovky Kamenec
 4
So 
 Noční boj Stará Roveň
 okresní liga Oldříš
 Hasičská sběratelská burza v Mělicích od 10,30 h
Červenec
 28
So 
 okresní liga Nedvězí
 140 let SDH Staré Město
 O putovní proudnici - Hartinkov
 21
So 
 O pohár starosty obce Rychnov na Moravě od 9,30h
 Memoriál Zdeňka Jasanského v Opatovci
 O putovní pohár Josefa Doležala
 14
So 
 memoriál H.Hanuse Vranová Lhota
 oslavy 135 let SDH Kunčina společně s žehnáním nového praporu
 oslavy 110 výročí SDH Študlov od 14h
 7
So 
 okresní liga Sádek
 Vítání prázdnin v Bohdalově
 O pohár starosty, soutěž mužů, žen a žáků od 13h v Dlouhé Loučce
 Oslavy 120. výročí založení sboru Mladějov na Moravě
 5
Čt 
 MČR PLAMEN v Plzni
 O pohár starosty obce Gruna
 4
St 
 MČR PLAMEN v Plzni
 3
Út 
 MČR PLAMEN v Plzni
 2
Po 
 MČR PLAMEN v Plzni
 1
Ne 
 okresní liga Hartmanice
 MČR PLAMEN v Plzni
Červen
 30
So 
 krajské kolo v PS v Litomyšli
 okresní liga MH Polička
 memoriál V. Antošovského v Rozstání
 130 let SDH Strakov
 27
St 
 Jednání VV od 15,30 na HZS
 24
Ne 
 okresní liga Lubná
 23
So 
 okresní kolo v PS v Dlouhé Loučce
 oslavy 130 let SDH Oldříš společně s výročím školy
 16
So 
 krajské kolo PLAMEN v Pardubicích
 kvalifikační krajská soutěž v TFA Orličky
 O Makovský pouťový pohár
 Memoriál Karla Milara v Dětřichově u M. Třebové
 oslavy 140 let založení SDH Čistá
 O pohár starosty obce Slatina od 13h
 soutěž veteránů nad 40 let v Radkově
 15
Pá 
 krajské kolo PLAMEN v Pardubicích
 9
So 
 krajské kolo dorostu Chrudim
 okresní liga Telecí
 oslavy 120. výročí založení SDH Borová
 kvalifikační závod TFA Noční Třebosice
 2
So 
 Nedošínský pohár
 O pohár SDH Kunčina od 13h
Květen
 30
St 
 jednání OORM od 16h na OSH
 28
Po 
 Jednání OOROO od 16h na OSH
 26
So 
 okresní kolo PLAMEN v Dolním Újezdě
 celorepublikové setkání hasičských praporů na výstavišti v Brně
 25
Pá 
 okresní kolo PLAMEN v Dolním Újezdě
 21
Po 
 Jednání OORR od 16,15 h na OSH
 20
Ne 
 1.kolo PS okrsek Staré Město v Borušově
 19
So 
 Malá Haná - soutěž okresní ligy mladých a poháry hejtmanů Pak a Jmk
 soutěž v PS okrsku Litomyšl v Sedlišti
 soutěž v PS okrsku Svitavy v Koclířově
 1. kolo PS okrsek Městečko Trnávka
 16
St 
 Květinový den v klubovně v Osíku od 17 do 19h
 14
Po 
 Jednání OORR od 16,15 v kanceláři OSH
 13
Ne 
 okresní kolo dorostu společně s okrskem Borová v Kamenci
 12
So 
 okresní liga Široký Důl
 9
St 
 Jednání VV od 15,30 na HZS
 5
So 
 krajská liga dorostu v Třemošnici
 okresní liga MH v Pomezí
Duben
 30
Po 
 Pálení čarodějnic SDH Chornice
 Pálení čarodějnic SDH Osík
 28
So 
 krajská liga TFA Andrlův Chlum
 25
St 
 jednání OORM od 16h na OSH
 21
So 
 krajská liga TFA Trpín
 Noční hlídka 2018 - Březiny
 18
St 
 Setkání hasičských historiků, sběratelů a filatelistů Pak ve Vysokém Mýtě
Březen
 31
So 
 Školení přístupů do centrální evidence v Dětřichově
 30
Pá 
 Jednání KVV Pak v Jevíčku od 13h
 24
So 
 taneční zábava SDH Nová Ves v Kunčině
 22
Čt 
 východočeské divadlo uvádí Hoří má panenko od 10h v Pardubicích
 10
So 
 halová kopaná družstev SDH v hale Městečko Trnávka
 7
St 
 Jednání VV od 15,30 na HZS
 3
So 
 školení vedoucích mládeže v KD v Pusté Kamenici
 2
Pá 
 školení vedoucích mládeže od 17h v KD v Pusté Kamenici
Únor
 24
So 
 Hasičský ples SDH Jaroměřice v KD Chornice od 20hodin
 VVH Okrsek Březová nad Svitavou od 14h v KD Pohledy
 23
Pá 
 VVH okrsku Borová od 18h v Březinách ve škole
 VVH okrsku Litomyšl od 18h v restauraci U Slunce
 18
Ne 
 VVH okrsku Vítějeves od 9h v Lavičném
 16
Pá 
 VVH okrsku Dolní Újezd od 18,30h v sále OÚ v Jarošově
 VVH okrsku Polička v Penzionu ZOP v Květné od 18h
 11
Ne 
 VVH okrsku Staré Město v KD Dětřichov u M.T. od 10h
 10
So 
 VVH okrsku Křenov od 16h v KD Dlouhá Loučka
 5
Po 
 Jednání OORR od 16,15 v kanceláři OSH
 4
Ne 
 VVH okrsku Bystré od 9h v HZ Předměstí
Leden
 27
So 
 Hasičský ples Pustá Kamenice v KD
 24
St 
 jednání OORM od 16h v kanceláři OSH
 21
Ne 
 VVH SDH Horní Újezd od 14h v KD
 20
So 
 VVH okrsku Městečko Trnávka od 17h v restauraci M.Trnávka
 VVH SDH Oldříš od 18h ve staré škole
 VVH SDH Osík od 16h v KD
 VVH SDH Litomyšl-Lány od 18h v klubovně
 19
Pá 
 VVH SDH Kornice od 18h v HZ
 13
So 
 VVH SDH Vítějeves od 16h v hospodě
 VVH SDH Vranová od 17h v obecním domě
 VVH SDH Kamenec od 19h na OÚ
 VVH SDH Pustá Rybná od 17h v Hostinci Hlučál
 VVH SDH Pazucha od 18h v Konírně
 12
Pá 
 VVH SDH Pohodlí od 19h v KD
 6
So 
 VVH SDH Bohuňov od 18h v KD
 VVH SDH Lavičné od 16h v hospodě
 VVH SDH Vranová Lhota od 17h v obecním domě
 VVH SDH Borová od 18h v hostinci U Dostálů
 VVH SDH Telecí od 18,30h v KD
 VVH SDH Jiříkov od 18h v HZ
 VVH SDH Sedliště od 18h v hospodě
 VVH SDH Nedošín od 17h v Žabárně
 5
Pá 
 VVH SDH Dolní Újezd od 19h v penzionu Taurus
 VVH SDH Vidlatá Seč od 19h na OÚ
 VVH SDH Litomyšl Město od 18h v restauraci U slunce
 VVH SDH Nová Ves u Litomyšle od 19h v HZ