Červenec
 21
So 
 O pohár starosty obce Rychnov na Moravě od 9,30h
 Memoriál Zdeňka Jasanského v Opatovci
 O putovní pohár Josefa Doležala
 14
So 
 memoriál H.Hanuse Vranová Lhota
 oslavy 135 let SDH Kunčina společně s žehnáním nového praporu
 oslavy 110 výročí SDH Študlov od 14h
 7
So 
 okresní liga Sádek
 Vítání prázdnin v Bohdalově
 O pohár starosty, soutěž mužů, žen a žáků od 13h v Dlouhé Loučce
 Oslavy 120. výročí založení sboru Mladějov na Moravě
 5
Čt 
 MČR PLAMEN v Plzni
 O pohár starosty obce Gruna
 4
St 
 MČR PLAMEN v Plzni
 3
Út 
 MČR PLAMEN v Plzni
 2
Po 
 MČR PLAMEN v Plzni
 1
Ne 
 okresní liga Hartmanice
 MČR PLAMEN v Plzni
Červen
 30
So 
 krajské kolo v PS v Litomyšli
 okresní liga MH Polička
 memoriál V. Antošovského v Rozstání
 130 let SDH Strakov
 27
St 
 Jednání VV od 15,30 na HZS
 24
Ne 
 okresní liga Lubná
 23
So 
 okresní kolo v PS v Dlouhé Loučce
 oslavy 130 let SDH Oldříš společně s výročím školy
 16
So 
 krajské kolo PLAMEN v Pardubicích
 kvalifikační krajská soutěž v TFA Orličky
 O Makovský pouťový pohár
 Memoriál Karla Milara v Dětřichově u M. Třebové
 oslavy 140 let založení SDH Čistá
 O pohár starosty obce Slatina od 13h
 soutěž veteránů nad 40 let v Radkově
 15
Pá 
 krajské kolo PLAMEN v Pardubicích
 9
So 
 krajské kolo dorostu Chrudim
 okresní liga Telecí
 oslavy 120. výročí založení SDH Borová
 kvalifikační závod TFA Noční Třebosice
 2
So 
 Nedošínský pohár
 O pohár SDH Kunčina od 13h
Květen
 30
St 
 jednání OORM od 16h na OSH
 28
Po 
 Jednání OOROO od 16h na OSH
 26
So 
 okresní kolo PLAMEN v Dolním Újezdě
 celorepublikové setkání hasičských praporů na výstavišti v Brně
 25
Pá 
 okresní kolo PLAMEN v Dolním Újezdě
 21
Po 
 Jednání OORR od 16,15 h na OSH
 20
Ne 
 1.kolo PS okrsek Staré Město v Borušově
 19
So 
 Malá Haná - soutěž okresní ligy mladých a poháry hejtmanů Pak a Jmk
 soutěž v PS okrsku Litomyšl v Sedlišti
 soutěž v PS okrsku Svitavy v Koclířově
 1. kolo PS okrsek Městečko Trnávka
 16
St 
 Květinový den v klubovně v Osíku od 17 do 19h
 14
Po 
 Jednání OORR od 16,15 v kanceláři OSH
 13
Ne 
 okresní kolo dorostu společně s okrskem Borová v Kamenci
 12
So 
 okresní liga Široký Důl
 9
St 
 Jednání VV od 15,30 na HZS
 5
So 
 krajská liga dorostu v Třemošnici
 okresní liga MH v Pomezí
Duben
 30
Po 
 Pálení čarodějnic SDH Chornice
 Pálení čarodějnic SDH Osík
 28
So 
 krajská liga TFA Andrlův Chlum
 25
St 
 jednání OORM od 16h na OSH
 21
So 
 krajská liga TFA Trpín
 Noční hlídka 2018 - Březiny
 18
St 
 Setkání hasičských historiků, sběratelů a filatelistů Pak ve Vysokém Mýtě
Březen
 31
So 
 Školení přístupů do centrální evidence v Dětřichově
 30
Pá 
 Jednání KVV Pak v Jevíčku od 13h
 24
So 
 taneční zábava SDH Nová Ves v Kunčině
 22
Čt 
 východočeské divadlo uvádí Hoří má panenko od 10h v Pardubicích
 10
So 
 halová kopaná družstev SDH v hale Městečko Trnávka
 7
St 
 Jednání VV od 15,30 na HZS
 3
So 
 školení vedoucích mládeže v KD v Pusté Kamenici
 2
Pá 
 školení vedoucích mládeže od 17h v KD v Pusté Kamenici
Únor
 24
So 
 Hasičský ples SDH Jaroměřice v KD Chornice od 20hodin
 VVH Okrsek Březová nad Svitavou od 14h v KD Pohledy
 23
Pá 
 VVH okrsku Borová od 18h v Březinách ve škole
 VVH okrsku Litomyšl od 18h v restauraci U Slunce
 18
Ne 
 VVH okrsku Vítějeves od 9h v Lavičném
 16
Pá 
 VVH okrsku Dolní Újezd od 18,30h v sále OÚ v Jarošově
 VVH okrsku Polička v Penzionu ZOP v Květné od 18h
 11
Ne 
 VVH okrsku Staré Město v KD Dětřichov u M.T. od 10h
 10
So 
 VVH okrsku Křenov od 16h v KD Dlouhá Loučka
 5
Po 
 Jednání OORR od 16,15 v kanceláři OSH
 4
Ne 
 VVH okrsku Bystré od 9h v HZ Předměstí
Leden
 27
So 
 Hasičský ples Pustá Kamenice v KD
 24
St 
 jednání OORM od 16h v kanceláři OSH
 21
Ne 
 VVH SDH Horní Újezd od 14h v KD
 20
So 
 VVH okrsku Městečko Trnávka od 17h v restauraci M.Trnávka
 VVH SDH Oldříš od 18h ve staré škole
 VVH SDH Osík od 16h v KD
 VVH SDH Litomyšl-Lány od 18h v klubovně
 19
Pá 
 VVH SDH Kornice od 18h v HZ
 13
So 
 VVH SDH Vítějeves od 16h v hospodě
 VVH SDH Vranová od 17h v obecním domě
 VVH SDH Kamenec od 19h na OÚ
 VVH SDH Pustá Rybná od 17h v Hostinci Hlučál
 VVH SDH Pazucha od 18h v Konírně
 12
Pá 
 VVH SDH Pohodlí od 19h v KD
 6
So 
 VVH SDH Bohuňov od 18h v KD
 VVH SDH Lavičné od 16h v hospodě
 VVH SDH Vranová Lhota od 17h v obecním domě
 VVH SDH Borová od 18h v hostinci U Dostálů
 VVH SDH Telecí od 18,30h v KD
 VVH SDH Jiříkov od 18h v HZ
 VVH SDH Sedliště od 18h v hospodě
 VVH SDH Nedošín od 17h v Žabárně
 5
Pá 
 VVH SDH Dolní Újezd od 19h v penzionu Taurus
 VVH SDH Vidlatá Seč od 19h na OÚ
 VVH SDH Litomyšl Město od 18h v restauraci U slunce
 VVH SDH Nová Ves u Litomyšle od 19h v HZ