Červenec
 13
So 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Sádku
 7
Ne 
 MČR dorostu - okres Svitavy
 6
So 
 MČR dorostu - okres Svitavy
 Pohár starosty obce Dlouhá Loučka - muži, ženy, žáci
 5
Pá 
 MČR dorostu - okres Svitavy
 1
Po 
 MČR PLAMEN ve Vlašimi
Červen
 30
Ne 
 MČR PLAMEN ve Vlašimi
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Hartmanicích
 29
So 
 MČR PLAMEN ve Vlašimi
 105. výročí SDH Lezník s 3. srazem rodáků
 Memoriál Vlastimila Antošovského od 13h v Rozstání (všechny kategorie)
 26
St 
 jednání OOROO od 16h v kanceláři OSH
 23
Ne 
 krajské kolo PS v Lanškrouně
 soutěž ligy MH v Poličce
 22
So 
 krajské kolo Dorostu v Lanškrouně
 19
St 
 Jednání VV od 15,30 na OSH
 16
Ne 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Lubné
 15
So 
 Krajské kolo hry PLAMEN v Litomyšli
 soutěž krajské ligy TFA Suchý vrch
 14
Pá 
 Krajské kolo hry PLAMEN v Litomyšli
 9
Ne 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Telecím
 8
So 
 Okresní kolo v PS - Mladějov na Moravě
 Zábavné odpoledne na hřišti v Sušicích od 14h
 5
St 
 jednání OORHM od 14,30 v kanceláři OSH
 2
Ne 
 Okresní kolo dorostu v Kamenci
 Bystřecký pohár
 1
So 
 okresní kolo PLAMEN v Jarošově
 Nedošínský pohár od 8h
 Den bezpečnosti na BVV
 Dětská soutěž TFA
Květen
 31
Pá 
 soutěž krajské ligy TFA Andrlův Chlum
 okresní kolo PLAMEN v Jarošově
 27
Po 
 Jednání OORR od 16,15 na OSH
 26
Ne 
 soutěž krajské ligy TFA v Trpíně
 25
So 
 okrskové kolo PS okrsku Polička od 9h v Květné
 okrskové kolo PS okrsku Dolní Újezd
 okrskové kolo PS okrsku Jevíčko od 13h ve Smolné
 22
St 
 Jednání VV od 15,30 v kanceláři OSH
 18
So 
 soutěž ligy MH v Jevíčku
 Memoriál Jaroslava Jedličky ve 13h v Městečku Trnávce
 Okrsková soutěž okrsku Litomyšl v Sedlištích
 16
Čt 
 vyhlášení krajské soutěže Pood
 15
St 
 Květinový den v klubovně SDH Osík od 17h
 jednání OOROO od 16h v kanceláři OSH
 11
So 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Širokém Dole
 okrsková soutěž ve Vendolí, okrsek č. 10. Dle pravidel SH ČMS.
 8
St 
 O pohár Malé Hané ve Velkých Opatovicích
 6
Po 
 Vyhlášení výsledků soutěže PO očima dětí a mládeže od 15,30 na HZS
 4
So 
 soutěž ligy MH v Pomezí
 1
St 
 soutěž dorostu ve Velkých Opatovicích
Duben
 30
Út 
 pálení čarodejnic na hřišti v Sušicích
 od 16,00 hodin - pálení čarodějnic na hasičském cvičišti Osík
 28
Ne 
 Žehnání nového okresního praporu v Ústí nad Orlicí
 27
So 
 Celostátní pouť hasičů Sv. Hostýn
 24
St 
 mimořádné jednání OORM od 16h na OSH
 13
So 
 TFA soutěž
 od 8,00 hodin - sběr starého železa a elektrospotřebičů Osík
 11
Čt 
 17,30 hodin - hřbitov Osík, vzpomínka na zemřelé bratry a sestry
Březen
 22
Pá 
 Informativní schůzka vedoucích mládeže od 17h v sále v Pohodlí
 6
St 
 Jednání VV od 15,30 na OSH
 2
So 
 školení rozhodčích mládeže v Čisté
 1
Pá 
 školení rozhodčích mládeže od 17h v Čisté
Únor
 22
Pá 
 VVH okrsku Jevíčko od 18h v HZ Jevíčko
 Pohřeb člena OORHM Vojtěcha Zindulky
 18
Po 
 od 18.2.2019 do 3.3.2019 bude kancelář z důvodu stěhování uzavřena
 13
St 
 jednání OORM od 16h
 11
Po 
 Jednání OORR od 16,15 na OSH
 10
Ne 
 VVH okrsku Vitějeves od 10h v hospodě v Rohozné
 9
So 
 VVH oksku Křenov od 16h v MŠ Březina
 8
Pá 
 VVH okrsku Litomyšl od 18h v KD v Osíku
 3
Ne 
 VVH okrsku Bystré od 9h v restauraci Zlatý potok v Jedlové
 1
Pá 
 VVH okrsku Dolní Újezd od 18,30 Rovinka
 VVH okrsku Čistá od 18h ve Mlýně v Trstěnici
Leden
 26
So 
 VVH okrsku Morašice od 17h v pohostinství Cerekvice
 VVH sboru Dlouhá Loučka od 16h v KD
 ples SDH Pustá Kamenice od 20h v KD
 VVH Jaroměřice od 18h ve VČA
 19
So 
 VVH okrsku Městečko Trnávka od 15h v restauraci
 VVH sboru Křenov od 16h ve vinárně
 VVH sboru Cerekvice od 17h
 VVH Rozhraní od 17h v hospodě
 VVH Chrastová Lhota od 15h v kuželně
 VVH Študlov od 17h v hospodě
 VVH Nedvězí od 17h v KD
 VVH Pazucha od 18h v konírně u Novotných
 VVH Víska u Jevíčka od 17h v hospodě
 VVH Smolná od 17h v HZ
 18
Pá 
 VVH Kornice od 18h v HZ
 15
Út 
 VVH Želivsko od 15h na OÚ
 14
Po 
 VVH Rudná od 18h na OÚ
 12
So 
 VVH sboru Březina od 16h v MŠ
 VVH sboru Vranová od 17h v OD
 VVH sboru Horky od 17,30h
 VVH sboru Osík od 16h v KD
 zkoušky Hasič III a Hasič II od 9,30 v HZ Mladějov na Moravě
 VVH sboru Bezděčí od 17h v HZ
 VVH Březová nad Svitavou od 17h v HZ
 VVH Pohledy od 17h v KD
 VVH Bystré od 14h v HZ
 VVH Jedlová I od 16h v HZ
 VVH Vitějeves od 15h na hřišti
 VVH Radiměř II od 18h Na Ranči
 VVH Bělá u Jevíčka od 17h v hospodě Amerika
 VVH Biskupice od 17h na OU
 11
Pá 
 VVH sboru Makov od 18h
 VVH sboru Dolní Újezd od 19h Rovinka
 VVH sboru Chotěnov od 19h v KD
 VVH Litomyšl-město od 18h v restauraci Slunce
 VVH Nová Ves u Litomyšle od 19h v klubovně
 VVH Pohodlí od 19h v KD
 VVH Sedliště od 19h v hospodě
 5
So 
 VVH sboru Slatina od 15h v hostinci
 VVH Hartmanice od 18h v hostinci
 VVH sboru Vranová Lhota od 17h v OD
 VVH sboru Jiříkov od 18h v HZ
 VVH sboru Chotovice od 18h
 VVH sboru Nová Sídla od 19h
 VVH Předměstí od 16h na radnici
 VVH Bohuňov od 17h v KD
 VVH Lavičné v hospodě
 VVH Jevíčko od 17h v HZ
 4
Pá 
 VVH sboru Vidlatá Seč od 19h na OÚ
 VVH sboru Říkovice od 19,30h