Prosinec
 20
Pá 
 VVH SDH Radiměř I od 18h v HZ
 21
So 
 VVH SDH Pacov od 16h v KD
 VVH SDH Banín od 17h v hospodě
 27
Pá 
 VVH SDH Bezděčí od 17h v HZ
 VVH SDH Dlouhá Loučka od 17h v KD
 28
So 
 VVH SDH Lázy od 19h v HZ
 VVH SDH Stará Roveń od 17h ve škole
 VVH SDH Trpín od 16h v KD
 30
Po 
 VVH SDH Rudná od 17h na OÚ
Leden
 3
Pá 
 VVH SDH Jiříkov od 18,30 v HZ
 VVH SDH Vidlatá Seč od 19h na OÚ
 VVH SDH Říkovice od 19h ve škole
 VVH SDH Makov od 18h v HZ
 4
So 
 VVH SDH Nová Sídla od 19h v HZ
 VVH SDH Hartmanice od 18h v hostinci
 VVH SDH Bohuňov od 17h v hospodě
 5
Ne 
 VVH SDH Lavičné od 16h v hospodě
 10
Pá 
 VVH SDH Desná od 18h v Koruna, D. Újezd
 VVH SDH Dolní Újezd od 19h v Pohostinství Rovinka
 VVH SDH Chotěnov od 19h v KD
 VVH SDH Oldříš od 18h v HZ
 11
So 
 VVH SDH Osík od 16h v KD
 VVH SDH Kamenec od 19h na OÚ
 VVH SDH Jaroměřice od 16h v HZ
 VVH SDH Vranová od 17h v Obecním domě
 VVH SDH Suchá Lhota od 18h v hostinci
 VVH SDH Březová nad Svitavou od 16h v HZ
 VVH SDH Chrastavec od 17h v hospodě
 VVH SDH Jevíčko od 17 h v HZ
 VVH SDH Bystré od 14h v HZ
 VVH SDH Nedvězí od 17h v KD
 VVH SDH Jedlová I v klubovně
 VVH SDH Předměstí od 17h na Radnici
 VVH SDH Radiměř II od 18h v HZ
 12
Ne 
 VVH SDH Horní Újezd od 14h v KD
 VVH SDH Želivsko od 14h na OÚ
 13
Po 
 jednání OORHM od 14h v kanceláři OSH
 18
So 
 VVH SDH Pustá Rybná od 17h na OÚ
 VVH Telecí od 18h v KD
 VVH okrsku Městečko Trnávka od 17h ve Vranové Lhotě v Obecním domě
 VVH SDH Cerekvice nad Loučnou od 17h v hostinci
 VVH SDH Horky od 17h v hájence
 VVH SDH Študlov od 17h v KD
 VVH SDH Jedlová II od 16h v klubovně
 VVH SDH Vítějeves od 17h v hospodě hřište
 VVH SDH Radkov od 16h v hospodě
 19
Ne 
 VVH SDH Chrastová Lhota od 15h v Kulturní chatě
 25
So 
 VVH SDH Borová od 18h u Dostálů
 VVH okrsku Morašice od 17h v Cerekvici nad Loučnou v hostinci
 31
Pá 
 VVH SDH Vendolí
Únor
 2
Ne 
 VVH okrsku Bystré od 9h na OU Nedvězí
 14
Pá 
 VVH okrsku Dolní Újezd od 18h v sále OÚ Jarošov
 22
So 
 VVH okrsku Březová nad Svitavou od 15h v KD Študlov
 23
Ne 
 VVH okrsku Vítějeves od 10h v Lavičném
 28
Pá 
 Školení vedoucích mládeže v Čisté od 17h
 VVH okrsku Svitavy v Hradci nad Svitavou na Formance
 29
So 
 Školení vedoucích mládeže v Čisté
Březen
 7
So 
 Shromáždění delegátů sborů od 10h v Lubné
 11
St 
 jednání OORM od 16 h
 16
Po 
 Jednání OORR od 16,15h v kanceláři OSH
Duben
 18
So 
 Shromáždění delegátů OSH
Květen
 18
Po 
 Jednání OORR od 16,15h v kanceláři OSH
Září
 7
Po 
 Jednání OORR od 16,15h v kanceláři OSH
Prosinec
 7
Po 
 Jednání OORR od 16,15h v kanceláři OSH