Březen
 10
So 
 halová kopaná družstev SDH v hale Městečko Trnávka
Duben
 21
So 
 krajská liga TFA Trpín
 Noční hlídka 2018 - Březiny
 28
So 
 krajská liga TFA Andrlův Chlum
Květen
 5
So 
 krajská liga dorostu v Třemošnici
 okresní liga MH v Pomezí
 12
So 
 okresní liga Široký Důl
 19
So 
 Malá Haná - soutěž okresní ligy mladých a poháry hejtmanů Pak a Jmk
 soutěž v PS okrsku Litomyšl v Sedlišti
 25
Pá 
 okresní kolo PLAMEN v Dolním Újezdě
 26
So 
 okresní kolo PLAMEN v Dolním Újezdě
Červen
 2
So 
 Nedošínský pohár
 1.kolo v PS okrsku Městečko Trnávka
 9
So 
 krajské kolo dorostu Chrudim
 okresní liga Telecí
 15
Pá 
 krajské kolo PLAMEN v Pardubicích
 16
So 
 krajské kolo PLAMEN v Pardubicích
 soutěž veteránů nad 40 let v Radkově
 O Makovský pouťový pohár
 Memoriál Karla Milara v Dětřichově u M. Třebové
 O pohár starosty obce Slatina od 13h
 23
So 
 okresní kolo v PS v Dlouhé Loučce
 24
Ne 
 okresní liga Lubná
 30
So 
 krajské kolo v PS v Litomyšli
 okresní liga MH Polička
 memoriál V. Antošovského v Rozstání
Červenec
 1
Ne 
 okresní liga Hartmanice
 MČR PLAMEN v Plzni
 2
Po 
 MČR PLAMEN v Plzni
 3
Út 
 MČR PLAMEN v Plzni
 4
St 
 MČR PLAMEN v Plzni
 5
Čt 
 MČR PLAMEN v Plzni
 O pohár starosty obce Gruna
 7
So 
 okresní liga Sádek
 14
So 
 memoriál H.Hanuse Vranová Lhota
 28
So 
 okresní liga Nedvězí
 O putovní proudnici - Hartinkov
Srpen
 4
So 
 Noční boj Stará Roveň
 okresní liga Oldříš
 11
So 
 Večerní stovky Kamenec
 12
Ne 
 okresní liga Kamenec
 memoriál V.Jachana v M.Trnávce
 18
So 
 okresní liga Desná
 O pohár starosty obce Březina
 24
Pá 
 MČR v PS v Liberci
 25
So 
 MČR v PS v Liberci
 26
Ne 
 MČR v PS v Liberci
 krajská liga dorostu v Lanšperku (ÚO)
Září
 1
So 
 okresní liga MH Kamenec a Kamenecká šedesátka
 sraz osmičkářů Chornice
 dětská soutěž Vranová Lhota
 8
So 
 okresní liga MH Sádek
 15
So 
 okresní liga Perálec
 22
So 
 MČR v disciplínách CTIF Dvůr Králové nad Labem
 okresní liga Květná
 Memoriál Josefa Hubáčka od 10h - Sušice
 O pohár starosty obce Opatov
 29
So 
 krajská liga dorostu a okresní liga MH Mladějov
Říjen
 6
So 
 ZPV v Janově
 13
So 
 Superpohár hejtmana Pak ve Vysokém Mýtě
 27
So 
 memoriál V.I.Lenina Široký Důl
Listopad
 17
So 
 vyhlášení vítězů OLS v KD v Poříčí