Duben
 27
So 
 Celostátní pouť hasičů Sv. Hostýn
 28
Ne 
 Žehnání nového okresního praporu v Ústí nad Orlicí
 29
Po 
 jednání OOROO od 16h v kanceláři OSH
 30
Út 
 pálení čarodejnic na hřišti v Sušicích
 od 16,00 hodin - pálení čarodějnic na hasičském cvičišti Osík
Květen
 1
St 
 soutěž dorostu ve Velkých Opatovicích
 4
So 
 soutěž ligy MH v Pomezí
 6
Po 
 Vyhlášení výsledků soutěže PO očima dětí a mládeže od 15,30 na HZS
 8
St 
 O pohár Malé Hané ve Velkých Opatovicích
 11
So 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Širokém Dole
 okrsková soutěž ve Vendolí, okrsek č. 10. Dle pravidel SH ČMS.
 13
Po 
 Jednání VV od 15,30 na OSH
 15
St 
 Květinový den v klubovně SDH Osík od 17h
 16
Čt 
 vyhlášení krajské soutěže Pood
 18
So 
 soutěž ligy MH Malá Haná v Jevíčku
 Memoriál Jaroslava Jedličky ve 13h v Městečku Trnávce
 25
So 
 okrskové kolo PS okrsku Polička od 9h v Květné
 okrskové kolo PS okrsku Dolní Újezd
 okrskové kolo PS okrsku Jevíčko od 13h ve Smolné
 26
Ne 
 soutěž krajské ligy TFA v Trpíně
 27
Po 
 Jednání OORR od 16,15 na OSH
 31
Pá 
 soutěž krajské ligy TFA Andrlův Chlum
 okresní kolo PLAMEN v Jarošově
Červen
 1
So 
 okresní kolo PLAMEN v Jarošově
 2
Ne 
 Okresní kolo dorostu v Kamenci
 8
So 
 Okresní kolo v PS - Mladějov na Moravě
 Zábavné odpoledne na hřišti v Sušicích od 14h
 9
Ne 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Telecím
 12
St 
 Jednání VV od 15,30 na OSH
 14
Pá 
 Krajské kolo hry PLAMEN v Litomyšli
 15
So 
 Krajské kolo hry PLAMEN v Litomyšli
 soutěž krajské ligy TFA Suchý vrch
 16
Ne 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Lubné
 22
So 
 krajské kolo Dorostu v Lanškrouně
 23
Ne 
 krajské kolo PS v Lanškrouně
 soutěž ligy MH v Poličce
 29
So 
 MČR PLAMEN ve Vlašimi
 105. výročí SDH Lezník s 3. srazem rodáků
 Memoriál Vlastimila Antošovského od 13h v Rozstání (všechny kategorie)
 30
Ne 
 MČR PLAMEN ve Vlašimi
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Hartmanicích
Červenec
 1
Po 
 MČR PLAMEN ve Vlašimi
 5
Pá 
 MČR dorostu - okres Svitavy
 6
So 
 MČR dorostu - okres Svitavy
 Pohár starosty obce Dlouhá Loučka - muži, ženy, žáci
 7
Ne 
 MČR dorostu - okres Svitavy
 13
So 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Sádku
 20
So 
 Oslavy 130 let SDH Banín
 27
So 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Nedvězím
Srpen
 3
So 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Oldřiši
 Noční boj ve Staré Rovni
 10
So 
 Večerní stovky v Kamenci
 Pouťová zábava na hřišti v Sušicích
 11
Ne 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Kamenci
 Pouťová zábava na hřišti v Sušicích
 17
So 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Desné
 28
St 
 Jednání VV od 15,30 na OSH
 30
Pá 
 MČR v PS Ústí nad Labem
 31
So 
 MČR v PS Ústí nad Labem
 soutěž ligy MH v Sádku
Září
 1
Ne 
 MČR v PS Ústí nad Labem
 7
So 
 soutěž ligy MH v Kamenci
 O pohár starosty obce Vendolí od 9h v kategorii muži, ženy a děti
 9
Po 
 Jednání OORR od 16,15 na OSH
 14
So 
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Perálci
 Memoriál Josefa Hubáčka od 10h na hřišti v Sušicích
 21
So 
 soutěž krajské ligy TFA ve Svitavách
 soutěž okresní ligy okresu Svitavy v Květné
 28
So 
 soutěž krajské ligy dorostu a ligy MH v Mladějově
 MČR v disciplínách CTIF
 soutěž krajské ligy TFA Bystřec
Říjen
 12
So 
 Superpohár hejtmana Pak
 19
So 
 ZPV v Pusté Rybné
 23
St 
 Jednání VV od 15,30 na OSH
 26
So 
 Memoriál V.I.Lenina
Prosinec
 2
Po 
 Jednání OORR od 16,15 na OSH
 13
Pá 
 Výjezdní zasedání VV od 17h v Jedlové