Leden
 19
Ne 
 VVH SDH Chrastová Lhota od 15h v Kulturní chatě
 24
Pá 
 VVH SDH Lezník od 18h v bývalé škole
 25
So 
 ples SDH Pustá Kamenice od 20h v KD
 VVH SDH Borová od 18h u Dostálů
 VVH okrsku Morašice od 17h v Cerekvici nad Loučnou v hostinci
 31
Pá 
 VVH SDH Vendolí
Únor
 2
Ne 
 VVH okrsku Bystré od 9h na OU Nedvězí
 7
Pá 
 124.Hasičský ples v Telecím od 20h
 14
Pá 
 VVH okrsku Dolní Újezd od 18h v sále OÚ Jarošov
 15
So 
 Hasičský ples v Dolním Újezdě v sokolovně od 20h
 22
So 
 VVH okrsku Březová nad Svitavou od 15h v KD Študlov
 23
Ne 
 VVH okrsku Vítějeves od 10h v Lavičném
 28
Pá 
 Školení vedoucích mládeže v Čisté od 17h
 VVH okrsku Svitavy v Hradci nad Svitavou na Formance
 29
So 
 Školení vedoucích mládeže v Čisté
 ples SDH Jaroměřice v KD Chornice od 20h
Březen
 7
So 
 Shromáždění delegátů sborů od 10h v Lubné
 11
St 
 jednání OORM od 16 h
 16
Po 
 Jednání OORR od 16,15h v kanceláři OSH
Duben
 18
So 
 Noční hlídka Březiny
 Shromáždění delegátů OSH
 25
So 
 Krajská liga TFA Vranová Lhota
Květen
 2
So 
 Hasičská pouť v Bystrém u Poličky
 ligová soutěž MH v Pomezí
 9
So 
 Soutěž Okresní ligy Svitavy v Širokém Dole
 15
Pá 
 Orlická věž
 16
So 
 ligová soutěž MH v Jevíčku
 okrsková soutěž okrsku Morašice v Cerekvici nad Loučnou
 soutěž okrsku Městečko Trnávka v Bezděčí
 18
Po 
 Jednání OORR od 16,15h v kanceláři OSH
 23
So 
 noční soutěž Okresní ligy Svitavy Zderaz
 24
Ne 
 soutěž krajské ligy TFA Trpín
 29
Pá 
 okresní kolo PLAMEN v Trstěnici
 30
So 
 okresní kolo PLAMEN v Trstěnici
Červen
 5
Pá 
 Krajská soutěž PLAMEN v Chrudimi
 6
So 
 Krajská soutěž PLAMEN v Chrudimi
 7
Ne 
 Soutěž Okresní ligy Svitavy v Lubné
 13
So 
 Okresní kolo v PS v Sádku
 20
So 
 Krajská soutěž dorostu v Holicích
 ligová soutěž MH v Poličce
 Memoriál Karla Milara Dětřichov u Moravské Třebové
 Závody veteránů v Radkově od 13h na hřišti
 21
Ne 
 Krajská soutěž PS v Holicích
 27
So 
 Memoriál V. Antošovského od 13h v Rozstání
 MČR PLAMEN v Jihlavě
 28
Ne 
 MČR PLAMEN v Jihlavě
 29
Po 
 MČR PLAMEN v Jihlavě
Červenec
 4
So 
 MČR dorostu v Zábřehu
 O pohár starosty obce Dlouhá Loučka
 5
Ne 
 MČR dorostu v Zábřehu
 Soutěž Okresní ligy Svitavy v Hartmanicích
 O pohár starosty obce Gruna
 6
Po 
 MČR dorostu v Zábřehu
 7
Út 
 MČR dorostu v Zábřehu
 11
So 
 Soutěž Okresní ligy Svitavy v Sádku
 Memoriál H. Hanuse Vranová Lhota
 18
So 
 Putovní proudnice Hartinkov
 25
So 
 Soutěž Okresní ligy Svitavy Nedvězí
Srpen
 1
So 
 Soutěž Okresní ligy Svitavy v Oldříši - noční
 Noční boj Stará Roveň
 8
So 
 Memoriál V. Jachana Městečko Trnávka
 Večerní 100 Kamenec
 9
Ne 
 Soutěž Okresní ligy Svitavy v Kamenci
 15
So 
 Soutěž Okresní ligy Svitavy v Desné
 21
Pá 
 MČR v PS Ostrava
 22
So 
 MČR v PS Ostrava
 23
Ne 
 MČR v PS Ostrava
Září
 5
So 
 ligová soutěž MH v Sádku
 dětská soutěž ve Vranové Lhotě
 7
Po 
 Jednání OORR od 16,15h v kanceláři OSH
 12
So 
 Soutěž Okresní ligy Svitavy v Perálci
 Memoriál Josefa Hubáčka Sušice
 O pohár starosty obce Vendolí
 19
So 
 Soutěž Okresní ligy Svitavy v Květné
 soutěž krajského poháru v TFA Bystřec
 26
So 
 MČR CTIF Dvůr Králové nad Labem
 Memoriál Františka Malíška v Mladějově na Moravě a OLM Sy
Říjen
 3
So 
 MČR TFA Náměstí míru Svitavy
 24
So 
 Memoriál V.I.Lenina 22.ročník v Širokém Dole
Prosinec
 7
Po 
 Jednání OORR od 16,15h v kanceláři OSH